İlbet Üyelik Bonusu

Üyelik bonusu oyuncuların oluşturmuş oldukları ilk üyeliğe özel olarak verilen ve oyuncuların site içerisinde ilk andan itibaren kazanmasını amaçlayan bonus türüdür. Site içerisine üyelik oluşturan ve uygun bir şekilde ilk yüklemesini yapan tüm oyuncular İlbet üyelik bonusu alma hakkına sahip olacaktır. Bu bonusun alınması son derece kolaydır ve bonus için oyunculardan ekstra bir ücret talep edilmez.

Üyelik Bonusu Nasıl Alınır?

Üyelik bonusunun alınabilmesi için İlbet sitesinin içerisinde canlı destek hizmetinden yararlanılması gerekir. Oyuncular ilk defa üyeliklerini gerçekleştirdikten sonra üyeliğinin doğrulamasını yapmalıdır.

Doğrulama işleminin ardından para yatırma alanına geçilerek ilk yükleme yapılır. İlbet üyelik bonusu alınabilmesi için oyuncuların en az 100 TL yükleme yapması gerekir. Yüklemenizi dilediğiniz yöntem ile yapabilirsiniz, herhangi bir sınırlama bulunmaz.

Para yatırma işleminizin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından hiçbir harcama yapmamanız gerekir. Bakiyenizde 1 TL dahi harcarsanız bonustan muaf edilirsiniz. Bu nedenle yatırım işleminizin hemen ardından canlı destek ile görüşerek bonusunuzu talep etmelisiniz.

Yatırım yaptığınız kadar bonus tutarı çok kısa bir süre içerisinde hesabınıza aktarılır. Bonusunuz tamamen yüklenene kadar hiçbir şekilde bakiye harcaması yapmamanız gerekir. İşleminiz tamamlandıktan sonra ise hem bakiyenizi hem de bonusunuzu gönlünüzce harcayabilirsiniz.

Üyelik Bonus Şartları Nelerdir?

İlbet üyelik bonusu için beklenen şartlar oldukça basittir. Oyuncuların bu bonusu alması ve kullanması için bulunan şartlar şu şekilde özetlenebilir;

  • Oyuncular bu bonustan yalnızca 1 kere yararlanabilir. Bonusu alan ya da bonus hakkını kaçıran kişiler bu bonusu yeniden talep edemez.
  • Bonus %100 oranında verilir. Bonustan alınabilecek maksimum tutar 500 TL ile sınırlandırılmıştır. En az tutar ise 100 TL’dir. 100 TL’den az yükleme yapan kişiler bonusu kaçırır.
  • Bonus toplu verilen bir bonus değildir yalnızca birinci yatırım işleminize yönelik verilir.
  • Bonusun çevrilmesi şarttır. Çevrim için bonus tutarının 40 katının ve ana paranızın 1 katının casino oyunları içerisinde çevrilmesi gerekir. 30 gün içerisinde çevrim işlemini tamamlayamayan kişiler kazanç ya da bonus elde edemez. Yalnızca çevrim yapabilen kişiler bonusu çekebilir.