İlbet Hoş Geldin Bonusu

İlbet hoş geldin bonusu oyuncuların site içerisinde ilk defa üye olmaları şerefine verilen ve yatırımınız ile aynı tutarda düzenlenen bonuslardır. Bu bonus sayesinde oyuncular ilk yatırımları ile %100 bonus elde ederek çok daha fazla oyunun içerisinde yer alabilir ve oyunlarda kazanç elde ederek bu kazancı para çekme yöntemlerini kullanarak ödeme olarak alabilir.

Hoşgeldin Bonusu Nasıl Alınır?

İlbet hoş geldin bonusu almak isteyen kişilerin ilk olarak bazı şartları karşılaması gerekir. Bu şartların en temelleri oyuncuların en az 100 TL yatırım yapmasıdır. Bunun yanında oyuncunun site içerisinde başka bir hesabının olmaması, varsa da daha önce bu bonustan yararlanmamış olması gerekir. Aynı açık adres, IP adresi, kimlik bilgileri ve soyadı ile açılan hesaplardan yalnızca 1 tanesi hoş geldin bonusu alabilir.

Gerekli şartları karşılayan oyuncular sitenin canlı desteği ile iletişime geçerek bonusunu alabilir. Ancak bonus talebinizden önce ve bonusunuz hesabınıza yüklenmeden hiçbir şekilde bakiyenizi harcamamanız gerekir. Bakiyesi harcanmış olan oyuncular bu bonusu alma hakkından vazgeçmiş olarak değerlendirilir. Bir sonraki yatırımlarınızda ise hoş geldin bonusuna başvuramazsınız.

Hoşgeldin Bonusu Şartları Ve Koşulları

Sitenin içerisinde günümüzde aktif olarak bulunan İlbet hoş geldin bonusu özellikleri şu şekildedir;

  • Bonustan minimum 100 TL bonus alınabilir. Maksimum alınabilecek bonus ise 500 TL’dir. 100 TL altında yükleme yapanlar bonustan yararlanamazken 500 TL üzerinde yükleme yapan oyuncular maksimum 500 TL alabilecektir.
  • Bu bonus 40 katı çevrimli olarak verilir. 30 gün içerisinde ana paranızın 1 katını, bonus tutarınızın ise 40 katını site içerisinde yer alan casino oyunlarında çevirmeniz gerekir. Çevrim için özel kurallar site açıklamasında yer alıyor.
  • Bonusu 1 kere alan oyuncular bonustan kazanç elde etse de bonusunu tamamen bitirse de ikinci kez bonustan yararlanamaz.
  • Site istediği zaman kuralları, içerikleri ve bonusları değiştirebilir / kaldırabilir / iptal edebilir ya da yerine yenisini ekleyebilir. Hiçbir işlemde sitenin oyunculara haber vermesi zorunlu değildir. Bu nedenle bulunduğunuz zamandaki en güncel bonus detayları için siteyi ziyaret etmeniz önerilir.