İlbet Sosyal Medya

İlbet sosyal medya adresleri sayesinde site tüm sosyal medya platformlarında oyuncular ile buluşuyor. Anlık haberlerin, yaklaşan maçların ve en güncel giriş adreslerinin sunulduğu bu hesaplar ile oyuncular siteye giriş yapmadan en kolay bir biçimde avantajları yakalayabilir.

İlbet İnstagram Var Mı?

Fotoğraf ve video paylaşımlarının yapıldığı Instagram uygulaması günümüzde 7’den 70’e herkes tarafından sevilerek kullanılıyor. Milyarlarca üyesi bulunan bu sosyal medya platformu içerisinde İlbet sosyal medya resmi hesabı da yer alıyor.

Sporculardan, maçlardan, sitelerin haberlerinden ve bahislere ilişkin tüyolardan paylaşım yapan sayfanın içerisinde siz de yerinizi alarak ekstra avantajlar elde edebilirsiniz. Sitenin Instagram hesabına ulaşmak isteyen kişiler https://www.instagram.com/ilbetsupport/  adresini kullanarak sitenin resmi hesabına ulaşabilir.

İlbet Instagram hesabını takip etmek isteyen kişilerin mutlaka resmi hesabı takip etmesi gerekir. Bu hesap doğrudan site tarafından oluşturulmuştur ve içerisinde yer alan bilgiler %100 doğrudur. Resmi olmayan hesaplarda yanlış giriş adresinin yayınlanması, hileli siteler ile anlaşma yapılması gibi oyuncuları mağdur edecek durumlar ile karşılaşılabilir.

İlbet İletişim Bilgileri Nelerdir?

İlbet sosyal medya adreslerinden ve sitenin doğrudan müşteri hizmetlerine ulaşılabilen yöntemler ile oyuncular siteye kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Sitenin sosyal medya hesaplarına ulaşmak isteyen kişiler site tarafından yayınlanmış resmi hesapları takip edebilir.

Telegram için https://t.me/destekilbet  adresini kullanabilirsiniz. Twitter resmi hesap ile takip ve iletişim kurmak isteyen oyuncular https://twitter.com/ilbetsociall adresini güvenle kullanabilir. Sitenin Instagram hesabına ulaşmak isteyen kişiler https://www.instagram.com/ilbetsupport/ adresi ile siteye kolaylıkla ulaşabilir.

Sitenin kendi içerisinde yer alan müşteri hizmetlerini kullanmak istiyorsanız ise sitenin ana sayfasında sağ alt köşede yer alan canlı destek ile dilediğiniz zaman gerçek bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Siteye hem telefon numarası arayarak hem de Whatsapp üzerinden yazışarak ulaşmak isteyen kişiler 90 548 867 17 87 telefon numarasını kullanabilir. Sitenin müşteri hizmetleri sunan mail adresi ise customersevices@ilbet.com şeklindedir.

Tüm bu bilgiler sitenin kendisinden alınmış ve günümüzde geçerliliği devam eden en güvenilir resmi olan hem sosyal medya hem de iletişim bilgileridir.