İlbet Mastercard İle Para Yatırma

Mastercard günümüzde birçok banka ile anlaşmalı olan bir banka ve kredi kartı alt yapısıdır. Bu yapı dahilinde oyuncular siteye güvenli bir şekilde para yatırabilir. İlbet Mastercard ile para yatırma yöntemi sitede doğrudan olmasa da oyuncular farklı birçok ödeme yönteminde Mastercard alt yapısına sahip olan kartlarını kullanabilir.

Mastercard İle Para Nasıl Yatırılır?

İlbet Mastercard ile para yatırma için doğrudan bir yöntem bulunmaz. Oyuncular kredi ve banka kartı ödeme yöntemini, Cepbank işlemini ve birçok farklı bankanın doğrudan mobil uygulamaları ile işlemlerini gerçekleşirebilir.

Mastercard ile yatırım gerçekleştirmeden önce nasıl ödeme yönteminizi seçmelisiniz;

  • İlk olarak ne kadar yatırım yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Yatırım yapmak istediğiniz tutar hangi ödeme yöntemi için minimum ve maksimum ödeme limitleri arasında yer alıyor ise o yöntemden yana seçim yapmalısınız.
  • Her bir ödeme yönteminin kendine ait bir yatırım süresi vardır. İşleminizin ne kadar hızlı olmasını istiyorsanız o kadar hızlı işlem sunan yöntemleri tercih etmelisiniz.
  • Hangi para yatırma yöntemine daha kolay ulaşım sağlayabiliyor iseniz o yatırım yöntemi sizin için daha kolay olacaktır.

Para yatırma yönteminizi seçtikten sonra üzerine tıklamanız ve sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekir. İşleminizi onaylamadan önce girdiğiniz bilgileri yeniden gözden geçirmeniz tavsiye edilir. İşlem sırasında doğru bilgileri girmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Para yatırma işleminiz tercih ettiğiniz yönteme göre ortalama olarak 15 dakika içerisinde tamamlanır. Para yatırma işlemini tamamlayan kişiler sitenin bonuslarından ve oyunlarından yararlanmaya başlayabilir.

Mastercard İle Yatırım Bonusu Veriyor Mu?

İlbet Mastercard ile para yatırma işlemine özel bir para yatırma yöntemi olmadığı gibi doğrudan bir bonus da bulunmuyor. Ancak sitenin promosyonlarını inceleyerek yatırım yapmak istediğiniz yöntem ait hangi bonusların olduğunu görebilirsiniz.

Para yatırma bonuslarından yararlanmak isteyen kişiler mutlaka yatırma işleminin ardından bakiyelerini kullanmadan bonus talebi oluşturmalıdır. Eğer 10 kuruş dahi harcarsanız bonus alma hakkınızı kaybedersiniz.

Sitenin yatırım bonuslarını incelemek için “Promosyonlar” kategorisine göz atmanız gerekir. Burada bonusların katılım şartlarını incelemeniz de önemlidir.